Co se událo

13. listopadu 2013 v 21:51 | Skipa |  Události
Znáte to?
Ten pocit, když se vám začne stýskat po takovémtom pořádném psaní článků.. Je pravda, že blog.cz už dávno nepatří mezi ty nej nej editory, jenže má něco, co ostatní nemají. Své kouzlo. Nevím, zda je to tím, že bloguji od 2. třídy (a jsem v 9. :D). Nebo spíš tou komunitou. Ale i přesto že jsem se stránkami naprosto spokojena, se mi vcelku stýská.

Je tomu asi 10 minut, co jsem si přečetla veškeré články, co jsem sem kdy publikovala. U něčeho se musím smát a kroutit hlavou. U něčeho mě smích přechází, protože vzpomínám na ty časy, co Skip lítal po operacích..
Ale letošní rok byl ten nejúspěšnější, co jsme se Skipínem zažili. Možná již víte proč. Po více než dvou letech, co jsem se vám tady svěřovala s tím, jak moc ráda bych chodila na agility, se mi splnil sen. Rodiče říkali "nene", tak jsem to vždycky nechala, ale v srpnu letošního roku jsem jim jednoduše oznámila: "V sobotu jedeme na agility do Kynšperka se Skipem." "A jak prosímtě?" "Vlakem." No a povedlo se, risk je zisk. Já mám opravdu skvělé rodiče, tímto jim za všechno moc děkuji:)

Nastala krásná sobota, venku vedro, ve vlaku narváno a náš první trénink. Bylo to úžasné :) Opravdu, na agi je ta nejúžasnější parta pejskařů. A když už jsem u těch děkování, celému našemu agiliťáckému týmu také moc děkuji!! :)

17.8. 2013 - O kynšperského agiliťáka - Byli jsme asi 4x na trénincích (2 týdny). A zrovna na našem cvičáku se konala tahle skvělá akce. Řekla jsem si "no co, my stejně nemáme co ztratit :D" a přihlásila nás tam. Výsledek nás ale všechny překvapil. Můžete si přečíst celý podrobný článek kliknutím na odkaz, ale komu se nechce zkrátka mohu říci, že v kategorii nezávodníků S jsme získali krásné první místo :)

Možná vás překvapuje malá nesrozumitelnost v tom, že Skip je PRT a vyhrál Ska. Ze začátku opravdu skákal Ska, a to vzhledem k věku. Jenže po závodech jsme zjitili, že je to naprosto zbytečné, a tak od té doby skáčeme normálně Mka. (Ten můj milovanej pacholek ale umí skákat i Lka :D)

17.10. 2013 - 3.Rokycanská skočná - Naše druhé závody celkově a první "jinde". Také jsme se potkaly se Sabčou a Maxíkem, ještě zrovna spolu v kategorii :) Byly to další úspěšné závody. V Agility nezáv. M jsme byli 2. a v jumpingu první. Takže to pro mě byla další dávka endorfinů, která drží dotěď :D V odkazu opět máte celý článek i s fotkami a videem, takže pokud by vás to zajímalo.. :D :)

Tím ale naše sezona neskončila, ještě jsme se zúčastnili skvělého semináře s paní Vendulkou Hausnerovou, slovenskou rozhodčí a závodnicí. Získali jsme mnoho užitečných rad, na kterých teď přes zimu budeme makat a makat :)

Tak a tím končí naše "1.sezóna". Zimní tréninky budeme mít v jezdecké hale, tak se moc těším. Od nového roku začneme s "ofiky", takže si zažádáme o průkaz. Pořídíme si ale ještě jeden průkaz, a to do klubu chovatelů teriérů. Chci se Skipíčkem modelínem splnit pár výstav, aby získal ještě jeden průkaz, krycí. Tím pádem bychom naši "smečku" rozšířili o Skipulu juniora, ale to je zatím ve hvězdách :) Především teď trošku nabral a musíme se naučit postoj. V agilitách se také máme a budeme mít pořád co učit, než začneme s ofikama musíme ale pořádně vypilovat slalom a zóny :/

Ani nevím, co bylo účelem tohoto článku.. Nejspíš jen napsat něco na tento opuštěný blog.
Mějte se krásně,
SkiPa s jejím šampiónem Skipem

PS: Pokud se vám líbí spíše blogová forma psaní článků, hlasujte v anketě. Napadá mě, že bych se mohla vrátit sem :)

 


Anketa

Mám obnovit blog?

Ano
Ne

Komentáře

1 Katy<3 Katy<3 | E-mail | Web | 14. listopadu 2013 v 16:26 | Reagovat

Máš štěstí, že máš doma takového šikulku :-)
Co se týče Tvého blogu, tak bych byla strašně ráda, kdyby ses vrátila tady :-D

2 Peťa & psiska Peťa & psiska | 14. listopadu 2013 v 18:45 | Reagovat

Už jsem vám gratulovala několikrát, ale neodpustím si ještě jednu gratulaci :). Jste ohromě šikovní!

Mě blog začal nedávno také chybět, tak jsem ho zase zprovoznila.. i když je tak 50 na 50 že začnu psát aktivně články :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama