Sbohem blogu, je čas na "nový web"

5. srpna 2013 v 23:32 | Skipa
Ahoj všichni..
Nebudu dlouho chodit kolem horké kaše. Některým jsem to již psala, ale jako jedna z mnoha jsem se rozhodla přejít na ...... Přijde mi to mnohem "vyspělejší" než blog, díky mnoha možnostem, co tam lze. Doporučuji si to alespoň zkusit ;)
Já jsem na ....... přišla díky Pétě, u které jsem ho spatřila jako 1.. Tímto ti děkuji :)
Blog rušit nebudu, ale nevím, zda se sem ještě vrátím. Bloguji už skoro 7 let (jojo, začala jsem v 8 :D) a stránek jsem právě díky tomu věku měla hrozně moc. Tento mi vydržel nejdéle a seznámila jsem se tu s mnoha fajn lidmi. Mezi těmito "zvířecími blogy" mi přijde nejlepší komunita. Ale můžeme pokračovat :) Pokud budete souhlasit, ráda si vás přidám do navštěvovaných i na nových stránkách, stačí napsat buďto sem (ale jen na určitý čas, nebudu sem chodit stále :)) nebo ještě lépe na nové stránky.
Možná mi nebudete ani věřit, ale i přes ty veškeré změny mám blog stále moc ráda. Je to kus mého dětství (:D). Kdo ví, třeba se mi bude tak stýskat (ale třeba taky ne :D), že se sem vrátím, ale nevím, protože ... je opravdu velmi silná konkurence... :)
Mějte se krásně, užívejte si ty nádherné prázdniny a pokud nás budete chtít dále sledovat, můžete zde↓

www.ParsonSkip.blog mi to chce zakazat :D.com

SkiPa ^_^
PS: Blog.cz mi nedovolí psát adresu nových stránek, mohli by mi zakázat ještě tenhle blog. Ani do komentářů to nejde, je to vyhodnoceno jako spam, tak si na to dejte pozor ;)
 


Komentáře

1 Paska 04 Paska 04 | 7. srpna 2013 v 10:03 | Reagovat

To je škoda, že tento blog opouštíš, ale zase to je jedno, protože já Tě budu navštěvovat tady i tam :) Měla jsem tenhle Tvůj blog ráda :) Ale Blog.cz mě velmi štve, dokonce už nemůžeš někam napsat adresu ani např. cizího webu. Sice je to "reklama" ... jenže co se komu stane? Blog si asi už neumí přiznat, že není tím dokonalým, čím býval dřív.

2 Elma Elma | Web | 9. srpna 2013 v 12:45 | Reagovat

Ať se ti tam daří, budu stejně pořád tvým návštěvníkem. :-)
A tímhle mě blog.cz docela zklamal. Myslím tím to, jak zakázal psát adresy s weebly. Ještě k tomu, ten spam ani nemůžete uvolnit, protože se hned vymaže. Je to podle mě dost neseriózní, že s jinými weby třeba "nebojuje" a rovnou zakáže těm lidem, kteří na ostatních webech jsou, psát pod tou adresou. 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama