Srpen 2013

Sbohem blogu, je čas na "nový web"

5. srpna 2013 v 23:32 | Skipa
Ahoj všichni..
Nebudu dlouho chodit kolem horké kaše. Některým jsem to již psala, ale jako jedna z mnoha jsem se rozhodla přejít na ...... Přijde mi to mnohem "vyspělejší" než blog, díky mnoha možnostem, co tam lze. Doporučuji si to alespoň zkusit ;)
Já jsem na ....... přišla díky Pétě, u které jsem ho spatřila jako 1.. Tímto ti děkuji :)
Blog rušit nebudu, ale nevím, zda se sem ještě vrátím. Bloguji už skoro 7 let (jojo, začala jsem v 8 :D) a stránek jsem právě díky tomu věku měla hrozně moc. Tento mi vydržel nejdéle a seznámila jsem se tu s mnoha fajn lidmi. Mezi těmito "zvířecími blogy" mi přijde nejlepší komunita. Ale můžeme pokračovat :) Pokud budete souhlasit, ráda si vás přidám do navštěvovaných i na nových stránkách, stačí napsat buďto sem (ale jen na určitý čas, nebudu sem chodit stále :)) nebo ještě lépe na nové stránky.
Možná mi nebudete ani věřit, ale i přes ty veškeré změny mám blog stále moc ráda. Je to kus mého dětství (:D). Kdo ví, třeba se mi bude tak stýskat (ale třeba taky ne :D), že se sem vrátím, ale nevím, protože ... je opravdu velmi silná konkurence... :)
Mějte se krásně, užívejte si ty nádherné prázdniny a pokud nás budete chtít dále sledovat, můžete zde↓

www.ParsonSkip.blog mi to chce zakazat :D.com

SkiPa ^_^
PS: Blog.cz mi nedovolí psát adresu nových stránek, mohli by mi zakázat ještě tenhle blog. Ani do komentářů to nejde, je to vyhodnoceno jako spam, tak si na to dejte pozor ;)

Léto, léto!

2. srpna 2013 v 22:35 | Skipa |  Skip Videa
Ahoj všichni ^^
Jak si užíváte to nádherné léto? Musím uznat, že letos se opravdu vydařilo. Proto si ho také se Skipíčkem patřičně užíváme. Chodíme na pořádné procházky, sprintovat za míčkem, nebo se koupeme. A právě z dnešního koupání mám video. Jeli jsme k tetě na chatu, která je nedaleko přehrady (cca 20min chůze). Tak jsme si v tom parnu udělali procházku. Byla to naše premiéra (na tomto místě, na přehradě jsme samozřejmě byli mnohokrát :D), takže jsme vůbec netušili, jak to tam bude vypadat. Skip byl ale nadšený. Voda byla opravdu úžasně teplá. Dá se říci že i čistá, jenže dno je bahnité, takže se po pár krocích se začne kalit. Také byla poměrně mělká, ještě cca 20m od břehu mi byla ani ne po pas (a to mam 160cm :D). Takže i když jsem si tedy nezaplavala (drhla jsem o dno :D:D:D), nám bylo opravdu skvěle. ^_^

To je naše opuštěná "pláž". Byly na ní asi 3 loďky, ale po lidech ani stopa (kromě kapřích šupinek). Přehrada se takhle zdá malá, ale to ani není :D S pomocí google maps (:D) jsem pro vás připravila menší mapu (pro představu).
Červený flíček je naše přbližné umístění
A již slibované video:
Doporučuji si pustit v HD ;)
Co máme ještě v plánu? Zítra pojedeme na ♥♥♥AGILITY♥♥♥, a poté přespíme u tety na chatě ve stanu, jako minulý rok. Možná zajdeme zase na naší koupací "pláž" :) :D
Užívejte si ty úžasné prázdniny ^_^
Skipa & Skip