Květen 2013

Potkali jsme sovu

26. května 2013 v 19:56 | Skipa |  Psí deník
Ahoj :)
Jak rychle jaro přišlo, tak odešlo a počasí je opět pěkně zamračené.. To nám ale nebrání v procházkování a tréninkům frisbee (včera byl zase po dlouhé době) :D
Skip je čím dál tím víc natěšenější, pořád uvažuji o koupi alespoň pěti disků, ale přeci jen se tomu věnujeme amatérsky.
Jinak k agilitám.... .... .... .... .... .... .... .... .... Slovu, na které stále bohužel neznám odpověď :D Především nám to zatím "neumožnilo" počasí, ale také nevím, jak budu mít čas přes léto (tenisové turnaje o_o). Doufám, že se to nějak vyřeší a alespoň jednou týdně si budeme moci jít zaskákat :)

A teď tedy k nadpisu..

Fotíme co umíme #2 - Skok pro piškot

19. května 2013 v 12:33 | Skipa |  Fotogalerie
Ahoj :) Už je to zase doba, co jsem nenapsala nějaký "normální" článek. Již minulý týden jsem nafotila fotky Skipových skoků pro piškot. Bylo těžké vybrat, které sem dám, protože skoro všechny byly stejné :D
PS: Zmenšením se velmi zhoršila kvalita..

~~Zkrátka šílené~~

7. května 2013 v 11:56 | Skipa |  Události
Ahoj :)
Ten nadpis patří mně, zase jsem pomalu měsíc nic nenapsala. Už s tím opravdu něco budu dělat.. ((((snad))))
A co se vlastně tak důležitého stalo?

Všechno to začalo již v březnu. Blog oslavil jeden rok. Možná si řeknete "a co jako?", ale pro mě to bylo něco nového. I přesto, že jsem měla tak 50 blogů, nikdy jsem to nevydržela tak dlouho. Tady je to jiné. Je tu skvělá parta blogerů, s nimiž se dá skvěle psát, nepanují tu poměry "AFFSek","obíhaček".. Je to zkrátka pro mě zajímavější blogová kategorie :)
Že jsem tu ale celý rok se říci nedá. Mezi články byly častokrát až téměř dvouměsíční prodlevy.

V dubnu Skipík oslavil své 7. narozeniny. Dárečky jsem vypsala již v jednom z článků, tady přidám tedy alespoň foto :)

Pamatujete si, jak jsem tehdy psala o tom, že jsme v soutěži? Tak jsme vyhráli :) Není to ale moje zásluha, já to pomalu vzdala, ale naši hodní kamarádi to vzali do svých rukou. Tímto děkujeme všem, co hlasovali a především těm, kteří nám ty hlasy sháněli :) Přišel mi email, abych si domluvila převzetí ceny, tak až to bude ukončené, možná ještě můžete čekat podrobnější článek :)

S agilitami je to stále v nedohlednu, byla jsem v nemocnici a teď asi celý týden nepůjdu do školy.. Doufám, že tedy alespoň příští týden to vyjde..
Ahoj, Skipa:)