Duben 2013

Design #6

20. dubna 2013 v 15:11 | Skipa |  Blog
Ahoj :)
S jarním počasím přišel i jarní design. Bohužel v posledních dvou dnech je u nás zase zataženo, ale i přes to to byl opravdu krásný týden (po stránce počasí).

A máme také pár novinek:
  • Minulý týden jsem pořídila clicker, tak zkoušíme cvičit s ním. Pomalu se mi začíná zdát, že Skipík po kliknutí čeká na odměnu, což je jedině dobře. Také ho cvičení povelů začalo velmi bavit (ale u tohoto nevím, jestli to má na svědomí také "klikr" :D), včera večer se jeho ocásek nepřestával vrtět :)
  • Poté co jsem si přečetla složení na granulích a zjistila jsem, že nejvyšší podíl tam je kukuřice (o_O), jsme objednali jiné. Když nám v úterý přišly, Skip je nedočkavě rozbaloval a celý večer si je hlídal (tedy přesněji řečeno ten sedmikilový pytel), jenže si ještě musí počkat než dojí "popcorn" (to budou už ale tak 2 dny).
  • Skipovy 7. narozeniny se kvapem blíží. Budou ve středu 24. 4., akorát to zrovna se školou jedeme do Prahy. Dárky jsem koupila již dnes a on se mi samozřejmě hned začal hrabat v tašce. Naštěstí jsem ji včas uklidila, takže překvapení si nezkazil, ale myslím že něco tuší :D (Nemyslete si že jsem blázen, když tu píši takové věci o dárcích pro psa. To byste s ním museli žít doma :D Fakticky, když (nebo než) dostane dárek, chová se jako malé dítě :D Nebo stačí, když má narozeniny někdo jiný - Skip musí rozbalovat :D)
Pokud je u Vás hezky, užívejte si tyto krásné dny :)
Skipa & Skip

Sháníme hlásky a děláme si vrásky :)

7. dubna 2013 v 22:04 | Skipa |  Aktuality
Zdravím :)
Začátkem dubna jsem Skipa přihlásila do soutěže místních novin (tj. Chebského deníku). Soutěž je samozřejmě hlasovací. Původně jsem si myslela, že "žadonit" nebude potřeba, ale když jsem zjistila, že soutěž již začala, Skip měl 6 hlasů, zatímco jiní pejsci již přes 100. To je důvod, proč takové soutěže v oblibě nemám. Ve skutečnosti to totiž není o kráse psa (pro každého je přece vždycky nejkrásnější ten jeho :)), nýbrž o snaze majitele shánět si hlasy. Řekla jsem si, proč to jednou nezkusit? :) Někteří kamarádi nás dokonce tak podporují, že začali shánět s námi, proto jim moc děkujeme :)
Pokud nás budete chtít podpořit i Vy, stačí hlasovat pro Skipa tady: http://chebsky.denik.cz/zpravy_region/hlasujte-o-nejhezciho-mazlicka-20130328.html?_fid=f811#anketa, děkujeme :)

Pozor na něj, když chce z vany vsází na extrémní roztomilost :D

Doprostřed článku zvolím trošku nemilé téma. Jediný layout co jsem udělala ke stažení mi byl odcizen.. Zkrátka jedna slečna co mi napsala "beru ho" si ho vzala, předělala si nápis a smazala jméno autora. Po (neúspěšném) varování jsem ji nahlásila na blog.cz, ale zatím (po týdnu) se nic neděje. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?

A v poslední řadě to nejlepší :) Možná pojedeme na agility tábor :) Je sice v Lounech, což je od Chebu poměrně kus, ale stále to není až u Brna. Jestli se to uskuteční nebo ne vám dám samozřejmě vědět, ale ještě to musíme probrat s rodiči.

Zatím se mějte :)
PS: Mám pocit, že konečně přišlo jaro (dneska asi po měsíci totiž svítilo krásně sluníčko), tak pokud to bude pokračovat, nafotíme nějaké fotky a v následujících týdnech by zde mohl být jarní design :)