Listopad 2012

Vánoce vánoce přicházejí

25. listopadu 2012 v 14:49 | Skipa |  Co chystáme...
Ahoj všichni!
Pro někoho konečně, pro někoho ne, za měsíc tu máme opět vánoce! :) Příští týden je první advent, takže také budeme kupovat první dárky. S mamkou nás napadlo Skipovi pořídit buďto nějakou logickou hru (to snad všichni víte jak vypadá, kdyby ne tak tu :)), a nebo "vejce". Je poměrně veliké, takže by se mu určitě líbilo. Také je prý z dobrého materiálu, a videa vypadají poměrně slibně. Není moc známé, tak jsem našla na YT právě jedno z videí, abyste viděli, jak vypadá :)
S blogem to nejspíš o moc lepší nebude, jelikož hraji 2 dua na housle, 1 na klavír, s orchestrem, poté ještě holky ze třídy vymyslely taneční sestavu, takže trénujeme (vzaly si na to tu pravou protože já + tanec = horror :D). I přes to bych ale k prvnímu adventu chtěla mít hotový vánoční design, jenže nevím jak to vyjde s počasím. Teď někdy by mělo začít sněžit, takže musíme nafotit zimní fotky. V nejhorším budou z pohodlí domova, akorát ztratí to kouzlo.
Nejspíš takhle vy vypadaly :)


Užívejte si předvánoční dny :)
Skipa

Sportovní pamlsky - jak je děláme my

16. listopadu 2012 v 18:09 | Skipa |  Kuchařka pro pejsky
Trénujete často svého pejska, ale nemáte přímo k tomu určené pamlsky? To nevadí! Stačí doma jakékoli najít, nakrájet a je to :)

Trénujeme sestavu

14. listopadu 2012 v 16:39 | Skipa |  Co chystáme...
Ahoj :)
V pondělí jsem Skipa začala učit slalom, a jak mu to pěkně šlo, napadlo mě, že bychom mohli z několika našich prvků natočit malinkou DD sestavu.
Je to ale věc času, takže to nebude hned. Počítám že až z jara, možná déle. Jestli dřív? Sama nevím, podle toho, jak nám to půjde :)

Na fotce Skip sedí, protože jsem mu to řekla, opravdu si nevymýšlíme.

Zdraví Skipa :) Večer nebo zítra tu můžete čekat recept na tréninkové pamlsky ;)

Žijeme :) - Podzim 12/1. část

8. listopadu 2012 v 19:29 | Skipa |  Fotografie
Ahoj všichni :)
Již dlouhou dobu jsem nic na blog nenapsala, že? Rozhodla jsem se to napravit.
Skipík je konečně zdravý (to sice již delší dobu, jenže nějak mi na blog nevyšel čas) tak jsme nafotili (také už dříve) podzimní fotky. Poté nám tu nasněžilo, ale to jsme nafotit nic nestihli. Tak alespoň fotky z poloviny října :)
Více v celém článku ↓